aktuality

Aktuality

Pro členy s přístupen do chráněných částí stránek

Nejprve omluva všem členům, kteří získávají informace z chráněných částí stránek. Proběhl transfer hostingu těchto stránek pod jinou platformu, jiného providera. Bohužel transfer narušil navigaci na stránkách a chvíli potrvá než skoro 200 stránek opět setřídím do logického celku. Stránky zůstaly, ale vytratilo se jejich propojení.

Teď pro nečleny

Pandemie sice na ústupu není, ale už není nic, co bych mohl dodat. Nabídl jsem pro každého řešení onemocnění, pomohl jsem tisícovkám nakažených včetně seniorů nad 90 let, kteří nepotřebovali nemocniční ošetření a celé onemocnění prodělali během několika hodin až do několika málo dní. Ze strany oficiální medicíny naprostý nezájem a naopak jsem se vystavil spíš pronásledování. Problém je, že metoda založená na používání betaglukanů z droždí a některých hub je tak levná, že si na ní nikdo nevydělá, a to je v dnešní době naprosto zavrženíhodné. Vakcíny jsou jiný byznys! Jen aby vydržely další změny kmenu viru, který už nepodléhá jen mutacím, ale rekombinuje se již z kmenů stávajících.

Končím pro širokou veřejnost, protože jsem neustálým terčem hackerských útoků a nemám čas stále řešit něčí zlomyslnost, bezohlednost, frustraci a především nesmírnou hloupost. Jsem tu pro Ty, kteří si cení člověka a veškerého života více, než to, kolik má kdo na kontě anebo nahrabáno ve strožoku.

Paradoxem je, že zdraví a opravdovou lásku si za peníze nekoupí. Tak jim přejme splnění jejich materialistických přání.