Okrotice bílá

Jak upravit svůj život?

Je to jednoduché. Podle svých představ. Ale máte jasno, co přesně chcete? Jak upravit svůj život podle vašich představ? Jednu věc si pamatujte. Přání se plní, ale je potřeba si dobře rozmyslet, co si přejete. Splní se i ta nedomyšlená přání. Například: Vůbec nemám na nic čas. Stále jen práce a práce. Tak si přejete víc volného času. A máte jej. V rámci reorganizace vás vyhodí z práce. Přání splněno. Máte plno času a práce už vám nezavazí.

Nebo dívka, která měl smůlu na chlapce a strašně si přála, aby ji měl někdo rád. Splnilo se. Našel se jeden, který ji přímo zbožňoval. Pronásledoval ji ve dne v noci. Ale vloudila se chybička. Divka ho nemohla ani vystát. Prchala před ním a nemohla se ho zbavit. Také splněné přání. Trvalo jí 10 měsíců, než se ho zbavila. Zapomněla na drobnost. Aby láska byla vzájemná.

Takže první poučení. Dobře si promyslete, co si vlastně přejete. Přání se plní a někdy do puntíku.

Jak fungují přání?

Přání je v podstatě modlitba. Je to jen vize, jak by mělo něco vypadat, fungovat. Když po něčem skutečně toužíte, tak se aktivují podvědomé reakce a upravuje v detailech vaše vystupování, chování, zajímáte se více o tuto oblast, vzděláváte se. Nenásilně. Když něco musíte, vytvoříte averzi a podvědomé reakce budou působit přesně opačně. Takže v první řadě vyřaďte ze svého slovníku slovo MUSÍM. Je vhodnější jej nahradit nenásilným CHCI. Vypadá to jednoduše, ale uvidíte, že s tím je hodně práce.

Vypusťte ze své mysli slovu MUSÍM a nahraďte jej slovem CHCI.

Aby přání bylo opravdové, musí (tady je slovo muset na místě) vycházet z duše a samozřejmě musí být reálné, tj. z oblasti, kterou můžete ovlivnit. Je sice lákavé přát si vyhrát jack-pot v loterii, ale je to mimo sféru vašich schopností. Můžete sázet, pak je šance, že se i toto přání může vyplnit. Bez toho to jaksi nejde. Ale šanci máte i když v tomto případě velice malou. A pokud nepropadnete do gamblerství, klidně si občas vsaďte. Můžete ale změnit negativní přístup jiného člověka k vám. Máte z něj strach, averzi k němu nebo něco podobného? On to z vás vycítí a proto se k vám takto chová. Vyzkoušejte k němu naprosto neutrální anebo dokonce pozitivní myšlení a zjistíte, že jeho vztah k vám je mnohem lepší a přátelštější. Je sice sorta lidí, na které toto nepůsobí a zůstanou stále stejně negativní, ale to je hlavně jejich problém a pak pokud možno dál od nich. Naštěstí jich zas až tolik není.

Plní se jen ta přání, která máte v moci ovlivnit.

K tomu aby začalo vaše podvědomí pracovat na vašem přání, musí se do podvědomí dostat. K tomu je nejlepší alfarytmus mozku. Stav těsně před usnutím a nebo těsně před procitnutím. Využijeme předspánkového stavu. Dejte si k posteli sklenici vody (kafe zrovna moc vhodné není) a před spaním si promítněte v mysli vaše přání a jakoby jej přes dlaně vložte přes stěny sklenice do té vody. Pak před ulehnutím se ze sklenice napijte. Když pijete, tak se vám zvednou oči a mozek automaticky přechází do alfarytmu, který umožňuje komunikaci s podvědomím. A stav alfarytmu pokračuje procesem usínání. Tím dostanete přání do podvědomí. A po probuzení vás mohou napadnout různé užitečné nápady, kterým byste mohli věnovat pozornost, protože pocházejí z mnohem chytřejší oblasti, z podvědomí. Často logika vám říká něco jiného, ale v podvědomí je jakákoli akce promyšlená do detailu, takže nenechejte ubít myšlenku ješitnou logikou. Samozřejmě existují i jiné techniky, jak se dostat do změněného stavu mysli. Ale tato metoda je jednoduchá pro každého a velice účinná.

Jen poznámka pro různé rýpaly. Používám pojem podvědomí a nikoli nevědomí, protože nevědomí je pro mě stav bez jakéhokoli vědomí. Takže po staru podvědomí.

Zapracujte přání do vaší podvědomé oblasti a pozorujte nápady, které se následně objevují. Zkuste jich využít.

Naučte se poslouchat vaši mysl, vaše tělo. Nemluví pro nic za nic. Samo si říká, co by mu v momentální chvíli prospělo. Svoje přání vizualizujte, vyslovte nahlas, napište. Čím větší množství informačních kanálů, tím lépe se uhnízdí v podvědomé oblasti, která pak pracuje za vás. Myšlenka je jen vize, ale když ji vyslovíte, napíšete anebo v duchu zviditelníte, dáváte jí hmotnou podobu. O to více pracuje podvědomá oblast na dosažení vaší vize, vašeho přání.

Zhmotněte si svoje přání vyslovením, napsáním a vizualizací.