konzultace

Konzultace

Konzultace zdravotního stavu zvířat i lidí jsou zdarma. Konzultace poskytuji skutečně potřebným, kteří jsou léčeni bezúspěšně již dlouhou dobu anebo jejichž stav je velmi těžký anebo označený za neléčitelný. Akutní stavy nejsou vhodné řešit touto cestou, protože vyžadují okamžité ošetření a to tímto způsobem nelze zabezpečit. Potřebné produkty zajistím za nejnižší možnou cenu a zasílám bez poštovného. Pokud si produkty zajistíte jinde, pochybuji že za nižší cenu, poradna pro vás končí. Vaše emailová adresa bude trvale zablokována. Můj výdělek spočívá v množstevních slevách poskytovaných dodavateli a ty se pohybují v jednotlivých procentech od 3 do max. asi 20%, což mi ale umožňuje poskytovat tyto služby. Ale bez uplatnění slev konzultace skončí.

Napište dotaz a počkejte na odpověď. V odpovědi bude návrh dalšího postupu a cena za produkty. Pokud ji odsouhlasíte, posílám zálohovou fakturu a po jejím uhrazení pak balíček, kde bude vše potřebné. Pište prosím na emailovou adresu na konci této stránky. Musíte ji napsat, jinak se utopím ve spamech. Adresa nefunguje jako odkaz, ale můžete ji zkopírovat a vložit do adresáře emailu.

Konzultace poskytuji již více než 25 let a s vysokou úspěšností i u některých tzv. nevyléčitelných chorob. Vždy je naděje a když nic jiného tak možná i v prodloužení kvalitnějšího života.

Konzultace neposkytuji členům sítí firem na principu MLM (multilevel marketing). Ti mi neumožňují získat slevu a pak by moje činnost byla díky poštovnému ztrátová. A ani nevím proč bych to pak dělal.

Konzultace (jen konzultace!) pište na konzultace@akcezivot.cz

Ukázka, jak probíhá konzultace

Otázka:
Dobrý den,
Mám již staršího psa francouzského buldočka, který má kožní alergii a hrozný, podle veterináře, kvasinkový zánět v uchu. Zvukovod je téměř uzavřený a silně zanícený plný hnisu. Byli jsme u několika veterinářů, pejska ošetřili, vyčistili ucho, ale museli jej uspat, protože ho to strašně bolelo, dostali jsme antibiotika, dezinfekční šampony a speciální léky na kvasinkové infekce. Trvá to již skoro půl roku a zatím se stav neustále zhoršuje. Paní nám poradila, abychom se obrátili na vás. Mohlo by našemu pejskovi něco pomoci?
Hezký den XY

Odpověď:
Dobrý den pane XY,
Chybí mi ve vašem popisu ta kožní alergie, ale vzhledem k přítomnosti kvasinek v uchu, může být i kožní problém způsoben kvasinkami. Pravděpodobně je stolice pejska řídší, pastovitá a nepříjemně zapáchající. A nebude to vůbec jednoduché, protože podle popisu toho ucha se na zánětu podílejí i bakterie.

Navrhuji použít ABC vnitřně na lačno v dávce 2 kapky 3x denně a zatím bez přestávky minimálně 3 týdny. Působí na anerobní organismy (mezi které kvasinky patří), ale je potřeba jej podávat delší dobu, protože působí na omezení zisku energie anaerobů, tj. vyhladoví je. Je možné, že ABC zvládne i ty bakterie, ale bude užitečné přidat ještě DEF, což je přírodní latex (jediný nejedovatý), který má silné hojivé účinky a působí na podporu protibakteriální imunity. DEF podávejte vždy po krmení, má svíravé účinky a prázdný žaludek by mohl popodráždit a vyvolat nevolnost. Dávka stejná jako u ABC. Pro jistotu opakuji ABC na lačno – před krmením 2 kapky 3x denně minimálně 3 týdny, po krmení pak DEF opět 2 kapky a nejlépe ve vhodném pamlsku 3x denně nejdéle 3 týdny. Po 3 týdnech se mi ozvěte, podle potřeby samozřejmě kdykoli, a popište mi jak to s pejskem vypadá. Budeme v kontaktu. Je možné, že na úplnou úpravu stavu bude potřeba ještě něco přidat.
Cena za preparáty: ABC – 430 Kč, BCD – 456 Kč, poštovné – 0, konzultace – 0
Pokud Vám mám zaslat produkty, potřebuji Vaše jméno, adresu, telefon a emailovou adresu jestli je odlišná od této, ze které píšete (to potřebuje kurýr GLS). Pošlu zálohovou fakturu a po jejím uhrazení Vám produkty pošlu.

Přeji Vám hezký den Lubomír Chmelař

Odpověď za 3 dny:
Dobrý den,
Máte pravdu má neustále měkkou a páchnoucí stolici. Alergie se projevuje svrběním, kdy se drbe hlavně večer a v noci, někde má vyškrábané fleky na srsti. Celý dost páchne a srst je taková jakoby umaštěná, přes den je apatický, pokouší se škrabat uši
My už utratili na veterině víc jak 18 tisíc, takže cena je pro nás velice přijatelná. Prosím produkty pošlete a pošlete platební údaje. XY

Po 3 týdnech:
Dobrý den pane doktore,
Moc děkujeme, svrbění a drbání téměř ustalo a ucho již není tak bolestivé a začíná se čistit. Ještě pořád hnisá, ale celkově se Bobík spravil a je veselý a opět velice aktivní. Stolici má více formovanou, ale stále je dost řídká a páchne jinak, ale méně nepříjemně. Máme pokračovat?

Děkujeme a přejeme hezký večer XY

Odpověď:
Dobrý den pane XY,
Děkuji za dobré zprávy, bohužel asi ABC na tu bakteriální složku příliš nefunguje. Takovýto stav vyžaduje více času a samotného mě překvapila rychlost reakce. Ještě je potřeba se vypořádat s bakteriemi. Proto ucho stále hnisá a stolice se upravila jen částečně. Určitě v podávání ABC i DEF pokračujte. ABC bez přestávky, DEF potřebuje týdenní přestávku, jina si tělo na působení produktu navykne a přestane reagovat. Takže DEF 1 týden nepodávejte a pak zase začněte podávat na 3 týdny. Přidáme k těm dvěma produktům ještě GHI, který budete podávat opět po krmení 2 kapky 3x denně spolu s DEF. Potencuje účinky DEF a působí stejně tak i na hojení.
Předpokládám, že po dalších 3 týdnech by mohl stav Bobíka být už dobrý, a bude ještě potřeba upravit mikrobiom střeva. ABC částečně tyto užitečné bakterie vyhubí. Proto na závěr nasadíme probiotikum JKL v dávce 1 tobolku 2x denně. Pokud tobolku do Bobíka nedostanete vysypejte obsah tobolky do nějakého pamlsku nejlépe mastného a dobře promíchejte (třeba psí paštiky). Podávejte minimálně 1 týden a pak v rámci prevence každý týden 2 dny po sobě (třeba v sobotu a neděli) až do využívání.
Cena GHI 298 Kč, cena JKL 275 Kč.
Přeji hezké dny Lubomír Chmelař

Odpověď: Zaplaceno, pošlete. XY

Po 7 týdnech:
Moc děkujeme pane doktore.
Bobík je naprosto v pořádku, jen to ucho je po tom zánětu zjizvené. Škrábání je pryč a stolice je již normální. Mohl byste mi poradit i se zdravotním stavem přítelkyně?

Ale to už je jiný příběh. Dodnes občas řešíme s témto klientem různé zdravotní problémy u zvířat i lidí.