Regenerace

regenerace

Regenerace je metoda umožňující návrat postiženého orgánu či tkáně do původního stavu. Nepůsobí přímo na postiženou tkáň, ale vytváří podmínky, které umožňují reparaci postižení. Jde tedy o metodu nepřímou, proto bývá zesměšňována i zatracována ze strany tzv. odborníků. Argumentují často vědou. Je ale vědecké odsoudit něco, o čem prakticky vůbec nic nevím a jen na základě toho, že mi to nezapadá do nějakého schématu vytvořeného pro jiné účely? Regenerace má výhodu, že je relativně jednoduchá, nemá žádné prokazatelné negativní vedlejší účinky, účinkuje u lidí, zvířat a dokonce i u rostlin.

Informace o metodě regenerace

Články jsou uspořádány podle základních pravidel potřebných pro správnou práci s regenerační metodou, která spočívá v odpočinku postižených orgánů a vytvoření podmínek pro jejich obnovu funkce. V následných lekcích jsou uvedeny jednotlivé produkty a k čemu je možné je využít. Budou stále doplňovány a podle získavaných zkušeností doplňovány. Nejprve je potřeba vědět, jaký je rozdíl mezi regenerací a léčbou. Následně je nutné představit základní pomůcku regenerace Pentagram pěti elementů a jak se s ním pracuje.

Další články:

  1. Rozdíl mezi regenerací a léčbou
  2. Pentagram pěti elementů
  3. Jak funguje Pentagram a jak se s ním pracuje
  4. Jak provádět

Je samozřejmě možné začít používat regenerační metodu na základě vědomostí, které poskytují články na těchto stránkách. Ale mnohem vhodnější je navštívit některou z přednášek a besed k této tématice. Jejich seznam je i s podrobnostmi o místu a datu konání na úvodní stránce v kalendáři akcí. Přednášky a besedy jsou volně k dispozici pro všechny zájemce. Stačí se jen přihlásit u pořadatele akce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *