Členská sekce

Členská sekce slouží pro výukové potřeby zde zaregistrovaných spolupracovníků a poradců anebo klientů, kteří vstoupili do tohoto systému po zaplacení poměrně vysokého regulačního poplatku.

Proč regulační poplatek?

Ten slouží k tomu, aby na stránky nevstupovali, jak to říct, asi Škodíci, jejichž jediným zájmem je shazovat a kritizovat něco, čemu absolutně nerozumí. Navíc vytvoření těchto stránek a jejich údržba představuje velké množství práce a i autor těchto stránek musí z něčeho žít. Proto tento jednorázový poplatek činí 1000 Kč a pro některé spřátelené poradce či klienty pak 500 Kč. Poplatek prosím neplaťte předem. Nejprve napište na kontaktní email žádost o přístup na stránky a ke konzultacím. Podle toho, do které kategorie náležíte, vydám a zašlu fakturu k úhradě emailem ve formátu PDF.

Samozřejmě jsou tyto stránky chráněné heslem. Přihlašování není nutné a ani žádoucí z důvodu hackerských útoků na tyto stránky. Heslo je jednotné pro všechny chráněné stránky a doporučuji vzhledem k jeho délce uložit jej ve Vašem prohlížeči abyste jej nemuseli vyplňovat opakovaně.